Styrelse SKR Företag AB

Ordförande

Anders Knape (M), anders.knape@skr.se

Vice ordförande

Anders Henriksson (S), anders.henriksson@skr.se

Ledamöter

Carola Gunnarsson (C), carola.gunnarsson@sala.se
Bengt Germundsson (KD), bengt.germundsson@markaryd.se
Helene Odenjung (L), helene.odenjung@stadshuset.goteborg.se
Emil Broberg (V), emil.broberg@regionostergotland.se
Katrin Stjernfeldt Jammeh (S), katrin.stjernfeldt-jammeh@malmo.se

Vd

Vd Lena Dahl, lena.dahl@skr.se

Kontakt

Har du en fråga med anledning av det pågående virusutbrottet?

Titta först på våra frågor och svar som finns här på webbplatsen.

Covid-19 och det nya coronaviruset








Hjälpte informationen på sidan dig?

Tack för att du hjälper oss!